Obserwatorium

sobota, 15 października 2011

196. Papież się szyje *1

Z gorącą kawką przed kompem siadłam i ... nie ma mojego naujkochańszego forum, nie ma , błąd jakiś wyskakuje i nic się zrobić nie da. Cierpliwa jestem, zaczekam, ale obawa jest, oby tylko wróciło.
I tak czekając na forum pokażę co od ostatniego wpisu wydzióbałam.  Pisałam, że Papieża JPII będę wyszywała. Twarz już jest, teraz czas na włosy, a potem tylko szata i tło, niewiele, prawda???
Uprzedzam, że wyszywam w rękach, bez tamborka, jakoś tak zaczęłam i tak wyszywam, więc kanwa wymięta bardzo, na to nie patrzcie, dobrze :)
I pochwalę się nową rzeczą. Otóż od kiedy zobaczyłam na niektórych blogach wydrutowane mitenki miłością zapałałam. Miałam nawet poprosić którąś z drutujących koleżanek o sprzedaż albo małą wymiankę, ale na szczęście moja rodzona mamuśka ulitowała się nade mną. I oto mam, wyśnione, wymarzone mitenki. Tylko zdjęcia dobrego nie potrafię zrobić, bo ze mnie fotograf jak z koziej ... trąbka :)

No to tyle, teraz kawka i do dzióbania :)))

14 komentarzy:

 1. Renatko papież zapowiada się fantastycznie, pałera w łapce masz że hoho ! a mitenek tylko pozazdrościć, sama sobie już od kilku lat je robię :P szewc zawsze bez butów chodzi :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Papież jak żywy.Super!Mitenki piękne!Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Na ten motyw Papieża ja choruję od kilku lat i ciągle obiecuję sobie, że kiedyś go zrobię. A Ty już go teraz wyszywasz, więc Ci zazdroszczę, ale równocześnie trzymam kciuki, żebyś szybko skończyła, bo to, że wyjdzie pięknie rozumie się samo przez się w Twoim przypadku.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piekny wzor Papieza.Twarz wyszla bardzo naturalnie,ciekawa jestem dalszego ciagu.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Portret zapowiada się bardzo ładnie, czekam na efekt końcowy. Życzę miłej niedzieli :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kobieto! Kiedy ty to już zrobiłas? Powiedzieć że jesteś torpeda to mało :) Super wychodzi!

  OdpowiedzUsuń
 7. Papież piękny :) Ta twarz jest prawie jak oryginał.
  A mitenek szczerze zazdroszczę ,bo i piękne i modne i ciepłe i... bardzo ładnie wykonane :)
  Pozdrawiam bardzo serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. o kurcze papiez faktycznie "się szyje" i to nawet szybciorem ale i ciebie Realko jak zawsze migiem tych xxx przybywa i pewnie niedługo będę podziwiała ukończony portret

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajny ten wzór,też go swego czasu wyszyłam...tak jakoś to ujęcie twarzy najbardziej mi się podoba.Ciekawam jak będzie się gotowy prezentował w Twoim wykonaniu.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Mało który religijny obrazek mi sie podoba , ale ten jest piękny!

  OdpowiedzUsuń
 11. Papież wygląda pięknie...a mitenki mają fajny kolor

  OdpowiedzUsuń
 12. To będzie wspaniały obraz. Prawdziwe arcydzieło!

  OdpowiedzUsuń