Obserwatorium

niedziela, 18 września 2011

191. 6/25

 Po długiej przerwie pokazuję kolejną częśc mojego obrazu. To już 6 kartka z 25. Trudno mi się ją wyszywało, jakoś dużo czasu musiałam na nią poświęcić. Powrót do pracy i zmiany, które nam zgotowała nasza "góra" spowodowały, że mam mniej czasu na krzyżyki, ale wyszywam codziennie, tyle na ile czas pozwoli.
Teraz będę musiała zrobić sobie przerwę w wyszywaniu tego obrazu. Mam pewne zobowiązania i zabawę, która wisi nade mną i zapomnieć o sobie nie pozwala. Tzn. zabawa pozwala, ale koleżanki z ukochanego forum nie pozwalają, bo pokazują swoje dzieła motylkowe, a mnie oczy bolą, kiedy na to patrzę i zielenieję ze złości, że jeszcze nic nie mam. Także plan jest, teraz trzeba wykonać.
Wszystkim dziękuję za przemiłe, tak bardzo budujące komentarze. Cieszę się, że ktoś tutaj zagląda i zadaje sobie tyle trudu, żeby skrobnąć słów kilka. Nie powiem, jestem zadowolona, kiedy widzę nowy komentarz albo nowego obserwatora bloga. Dziękuję raz jeszcze i zapraszam serdecznie :)

14 komentarzy:

 1. Jest coraz piękniejszy, może i ja się kiedyś w przyszłości skuszę na niego;-)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale ten obraz będzie śliczny :-) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Renia, ja to chylę czoła, ileż tam jest kombinacji w tym Twoim wzorze, ile pracy, nic dziwnego, że wychodzi takie arcydzieło. Podziwiać, podziwiać i jeszcze raz podziwiać - oto co będę robiła, jak skończysz.

  OdpowiedzUsuń
 4. podziwiam cie za cierpliwosc i za trud, bo jeszcze sporopracy przed toba, ale dasz rade :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Za każdym razem jak widze kolejną kartkę skończoną to zbieram szczęke z podłogi! Jak skończysz to cudeńko to pewnie mną glebnie całkowicie i przez tydzień się nie pozbieram :) Kibicuje dalej!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj, tyle krzyżyków, to już nie obraz lecz mega obraz, podziwiam, bo ja się nie mogę zmusić na nic większego!

  OdpowiedzUsuń
 7. Cierpliwość do pozazdroszczenia :) Reniu to będzie ARCYDZIEŁO. Cały czas kibicuję i życzę szybkiego finału. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Cierpliwości Ci nie brakuje. Mam nadzieję że jednak czas pozwoli Ci kontynuować - warto!

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetnie wychodzi - ta kartka była po prostu trudniejsza od poprzednich podejrzewam, to wszystkie odcienie dające w sumie drzewo doprowadzają do oczopląsu normalnie, za to cudny efekt :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Zapowiada się cudownie:) Krzyżyk do krzyżyka i wyszyjesz ten piękny obraz:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Obraz na pewno będzie piękny! Podziwiam Cię za cierpliwość, bo trzeba jej dużo do takiej pracy... Dziękuję za udział w moim candy :) Pozdrowienia, Aga :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Powstaje Dzieło przez duże D! :)

  OdpowiedzUsuń
 13. o mamo........Trzymam kciuki i za cierpliwość i za czas ........PIęknie wychodzi!!!! Normalnie zachwycona jestem!!!

  OdpowiedzUsuń
 14. Kiedy widzę takie dzieła ,to zaczynam mieć doła.. podziwiam wytrwałość!

  OdpowiedzUsuń