Obserwatorium

sobota, 16 października 2010

138. Ostatnia odsłona

 To już chyba ostatnia odsłona moich kobietek. Dzisiaj odebrałam od ramiarza. MNie sie podobają. Zdjęcia oczywiście byle jakie, nie umiem zrobić lepszych dzisiaj, a spieszyło mi się, żeby już tutaj i na forum wrzucić. Odebrałam też Alicji lawendę, ale nie wrzucę zdjęcia, bo to jej obrazek i niech pochwali się sama.
A z nowości nic, bo na razie nie mogę się pochwalić. Na moim ulubionym forum wyszywamy razem Dimy, ja swojego kawałek pokazałam dwie notki wcześniej (albo jedną) ale z następną odsłoną muszę zaczekac do piątku, wtedy będę mogła pokazać na forum i tutaj.
Iza, oprócz zabawy Dimowej zorganizowała też zabawę bożonarodzeniową - wyszywamy wspólnie cudne bombki, ale tutaj też postępy będę mogła pokazać w środę. Jest regulamin i trzeba go przestrzegać.
A wracając do moich kobietek, to mam nadzieję, że w tym tygodniu uda mi się ściągnąć mojego brata (prawie rodzonego) i moje kobietki zawisną na scianie. Tak długo na to czekałam.

10 komentarzy:

 1. Renatko Twoje kobietki wyglądają ślicznie!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. A myślałam że umiem wyszywać...obejrzałam Twoje wyszywanki i ...nie umiem wyszywać!
  Chyba muszę jeszcze dużo się podszkolić.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziewczynki, dziekuję serdecznie, bardzo miło czytac takie komentarze.
  Pola, czy Ty masz bloga, bo nie moge się do Ciebie dostać :D

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczna seria...cudownie będą wyglądać u Ciebie...
  pozdrówki.. :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Renatko, nie tylko TOBIE się podobają. Nie sądzę żeby komukolwiek się NIE podobały! Pięknie oprawione, bardzo byłam ciekawa, jakie passe wybrałaś. Jest ge-nial-nie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Rerala,niestety nie mam bloga.Czasami udzielam się na SZAFA.PL w forum ...rozmowy kontrolowane.Tam czasami pochwalę się swoimi wyszywankami,ale jak zaczęłam przeglądać blogi mistrzów igły to zwątpiłam w swój talent.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jakie te pańcie z pieskami są piękne.
  Gratuluję Realko pięknej serii.

  OdpowiedzUsuń