Obserwatorium

poniedziałek, 28 stycznia 2019

283. Odkurzam ... 72/132

Odkurzam bloga, kolejny raz. Okazja ku temu jest, ponieważ wczoraj skończyłam wyszywać 72 stronę w moich pawiach. Zostało już tylko 60 :) Policzyłam, że mam już wyszytych 56 %. Jakby ktoś pytał, to już z górki. I jakby ktoś jeszcze pytał, top nie...nie znudził mi się. Codziennie siadam do niego z wielką ochotą. Wiadomo - raz jest to kilkanaście minut, raz kilka godzin. Tempo nieoszałamiające, ale ciągle coś przybywa :D Wczoraj zdjęłam kanwę z krosna, muszę  przesunąć na nowy obszar, mogłam więc zrobić zdjęcie. Kanwa, oczywiście, wymięta i przybrudzona, proszę wybaczyć, ale nie będę ani prać, ani prasować przed skończeniem :) Długopis - dla porównania wielkości.
Tadam....

Kolejny wpis ... kiedyś, za kilka stron ... mam nadzieję, że szybciej niż obecny :)

Dziękuję za miłe komentarze, wiem, że wyszywanie dużego obrazu nie sprzyja pozyskiwaniu nowych obserwatorów, ale nie o to mi chodzi i to nie jest dla mnie najważniejsze. Cieszę się z tego, co już mam (kogo tutaj mam) :D

21 komentarzy:

 1. piękny haft-) dla mnie możesz pokazywać postępy znacznie częściej i nie uważam, że haftowanie dużych obrazów nie sprzyja pozyskiwaniu nowych obserwatorów. Jest wielu zwolenników dużych obrazów, o czym świadczy np. grupa HAED na FB-) pozdr.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakoś tak głupio mi niewielkie postępy wrzucać 😁

   Usuń
 2. Jest i będzie Przepiękny!!!. Ta biel i kolory piór są cudne. Powodzenia!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. O, super że wracasz i odkurzasz co jakis czas. Obraz coraz piękniejszy. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Będzie piękny. już widać. A teraz to już z górki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, ta górka po obu stronach trudna - i pod i z 😀

   Usuń
 5. Cudne! Życzę dużych postępów ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jest fantastyczny i będzie... aż brakuje mi słów. hehe To jeden z najładniejszych wzorów, jakie widziałam, a Ty wykonujesz wspaniałą robotę. :) Twoje słowa również mi się podobają. Wspaniałe docenienie tego, co się ma i cieszenie się swoją twórczością. :) Bardzo serdecznie pozdrawiam. :)))

  OdpowiedzUsuń
 7. Boże, jakie to piękne... Podziwiam cierpliwość.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cierpliwość to moje drugie imię :) Dziękuję :)

   Usuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń