Obserwatorium

czwartek, 30 czerwca 2011

180. WAKACJE!!!! I 1/25

No i nadeszła ta chwila, mam już wakacje. Jeszcze tylko w przyszłym tygodniu pobiegnę na chwilę do pracy, ale to tak na luzie, bez zobowiązań :))) Odpoczywam :)
Mam nadzieję (jak co roku), że podgonię z robótkami. Wczoraj skonczyłam wyszywać 1/25 nowego obrazka, zaraz wlepię fotkę. Chciałabym tempo przyspieszyć, bo nie oszałamia. Ten kawałek wyszywałam miesiąc!!!! Masakra. A plany mam niebotyczne, chciałabym wyszyć dwie pamiątki ślubne, obrazek dla koleżanki i podgonić tę nowinkę. Dzisiaj wygląda to tak
Do robótek zatem, igły w dłoń!!!

10 komentarzy:

 1. 25 kartek wzoru !!! zbieram szczękę z podłogi i podziwiam bo ta pierwsza karteczka to monotonna strasznie - dopinguję na cały głos

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapowiada się jakieś wielkie dzieło :) Czekam na efekt końcowy .

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj, kibicuję i to bardzo.
  Będzie olbrzym :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. kolejna wielka praca... życzę wytrwałości i czekam końca

  OdpowiedzUsuń
 5. ja bym polegla wiec dopingje z calego serca

  OdpowiedzUsuń
 6. Życzę wytrwałości i będę podziwiać postępy!

  OdpowiedzUsuń
 7. będzie śliczny obraz...ja również lubię robić duże obrazy,chociaż przy pracy to się wkurzam...i już bym chciała mieć koniec...;-)
  ale trzymam kciuki za Twoją pracę...:-)))

  OdpowiedzUsuń
 8. Renia, to będzie dzieło sztuki. Masz teraz wakacje więc spodziewam się, że do końca sierpnia będziesz w połowie :) No dobrze, może przesadziłam. A może nie? :)))

  OdpowiedzUsuń
 9. Nowinka wygląda na bardzo pracochłonną więc uszy do góry i igły w dłoń. Oby wakacje były zgodne z Twoimi planami a wszystkie zaplanowane obrazki wyszły tak jak sobie zamierzasz.

  OdpowiedzUsuń
 10. Kobieto, Twoje tempo nie oszałamia tylko rzuca na kolana.

  OdpowiedzUsuń