Obserwatorium

niedziela, 20 lutego 2011

160. Obiecane fotki

No tak, jak zwykle wpis miałam zrobić wcześniej, ale jakieś coś mnie dopadło i niby nie jestem obłożnie chora, ale jakaś taka rozmemłana.
Obiecane fotki to te z wymianki na moim ukochanym forum.
W ramach tej zabawy dostałam prezent od Hani, śliczny prezent, na forum już się pochwaliłam, więc i tutaj mogę. Haniu wielkie dzięki raz jeszcze :)

Natomiast ja przygotowywałam prezent dla Jokul, ale mam tylko fotkę prezentu wukonanego własnoręcznie, bez dodatków. Obrazeczek ma dodatkowy przekaz "Oby Ci nigdy mulinki nie zabrakło", natomiast biscornu takie z 15 elementów robiłam pierwszy raz i jestem pewna, że gdyby to był któryś z kolei egzemplarz to byłby ładniejszy, prototyp wyszedła tak


Jagna, Marina, Gocha, Janieszka i Hania - dziewczyny, dzięki za pozostawienie śladu bytności na blogu. Kawkę wyszywa się cudnie, więcej tak przyjemnych wzorów życzę wszystkim hafciarkom i sobie :)
Dodam tylko, że na moim forum dziewczyny oszalałt, dwie kolejne wymianki w trakcie, tylko kiedy?????? Ma ktoś kapkę czasu do oddania?

5 komentarzy:

 1. Renatko, piękne prezenty. I ten, który dostałaś i ten który wykonałaś sama. Biscornu super, nie widziałam jeszcze takiego. Nie wiem czemu przywodzi na myśl maleńki kolorowy pączuszek (taki z nadzieniem różanym) :))) Możliwe, że moja wyobraźnia jest nietypowa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A autorka obu wymian jestem ja hahahhaa :P

  OdpowiedzUsuń
 3. realci ja poprosze o jakis kursik robienia takowego biscornu
  cudo
  aaaaaaaa o jedna wymianke biore na klate,hihi

  OdpowiedzUsuń
 4. reniu - rewelacyjne jest to drzewko szczęścia! od kwietnia często będęu ciebie wmieście - może wreszcie się spotkamy?

  OdpowiedzUsuń
 5. Renatko , nie wiesz jaki to balsam na moją duszę...tak się starałam , ale wiesz jakie mam problemy z łapą...dlatego bardzo się cieszę,że jesteś zadowolona...buziaczki Hania :-)

  OdpowiedzUsuń