Obserwatorium

poniedziałek, 12 października 2009

56. Praca mojej ukochanej Ali :)

No tak, najpierw to chcę się pochwalić pracą mojej córki. Po długim czasie Alicja skończyła swoje kotki, myślę, że jak na pierwszą większą pracę wyszły jej ładnie. Oprawa na pewno doda im uroku. Teraz moja dziecko szuka inspiracji w gazetkach HP, chciałaby wyszyć widoczek lub kwiaty. No, zobaczymy, co wybierze.
A u mnie??? Niedziela minęła sobie spokojnie, chociaż łikend zepsuła trochę konieczność napisania planu dwutygodniowego. Ale już plan napisany i wydrukowany czeka na wykorzystanie.
Zauważyłam od pewnego czasu, że lista blogów, które odwiedzam rozrasta się w tempie błyskawicznym. Mam nadzieje, że kiedyś przestanę dorzucać.
W planach na najbliższe dni mam poszukiwanie mikołaja na wymiankę forumową, no i z niecierpliwością czekam na kanwę od Eviki w ramach RRII. Aaaaa pora tez zacząć ptasiorka do RRIII.
Dobra, kończę i biegnę Mikołaja szukać.
Posted by Picasa

7 komentarzy:

 1. kotki są urocze,. ciekawa jestem co córa teraz wybierze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki dziewczyny za pochwały. Alicja teraz skłania sie ku kwiatom, już ma nawet upatrzoną lawendę z HP, ale może jej sie jeszcze odmienić :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Kotki prześliczne złote rączki masz po mamie gratuluje i czekam na następne dziełko.Renatko okazało sie ze nie mam klucza na poszycie pola rumiankowego na mulinki klucz mam juz wysłalam corce zeby mi wydrukowala przepraszam ze tu piszę ale nie mam innego kontaktu z Tobą jak mozesz to użycz pozdrawiam Anka
  moonoo@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Aniu, napisałam maila :)
  Ameise dzięki serdeczne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. kotki córki pięne!!!! a jak piszecie plany?-pytanie czysto zawodowe:)

  OdpowiedzUsuń