Obserwatorium

wtorek, 27 października 2009

61. Bez tytułu

Jakoś tak utarło się wszędzie wokół mnie, że jestem taka twarda i niezłomna i że radzę sobie ze wszystkimi problemami i że herod baba ze mnie, a tu dupa. Doła chyba mam, bo jakos tak w siebie wierzyć przestałam, wszystko mnie tak na maxa wkurza, i lidzie i dzieci w pracy i źle mi, oj źle. Nie wiem, czy pogoda, czy splot wydarzeń, czy niemoc???? Przejdzie, mam nadzieje, że w miarę szybko. A jeszcze jak podnoszę Alicję z wózka to zaczyna mnie pobolewać kręgosłup, nigdy tego nie miałam, może to też wina zmęczenia??? Do dupy z tym wszystkim.

9 komentarzy:

 1. realko , to chyba zaraźliwe - jak widzę rozeszło się po forum . ale na szczęście diagnoza jest tak a, że to mija :D wyzyj sie na czymś , konstruktywnie, a za parę dni wszystko minie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Napewno przejdzie- u mnie sie na biezacao pojawia i zawsze znika;Poza tym wszystko przez pore roku i taka kolej rzeczy,nie zalamuj sie i nie martw-wszytkie to mamy:)Buziolki ode mnie i usciski bo choc migrena mnie meczy i deszcz leje to usmiech mam na pyszczu:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jesienny czas sprzyja chandrze ,ale za kilka dni minie.
  Póżniej wróci pewnie znowu ,próbuje sie do tego przyzwyczaić.
  Pozdrawiam cieplutko.


  Oj moje okna też wołają ,ale nie dzisiaj ,bo pada.Poczekają

  OdpowiedzUsuń
 4. oj i u mnie często się to pojawia i jak na razie mam na to jedną metodę - za dużo o tym nie myślec i przeczekać

  OdpowiedzUsuń
 5. Renatko głowa do góry ,bardzo często mam takie dni a grunt się nie poddawać .Robić wtedy to co bardzo lubisz ,żeby nie mysleć- pomaga Mam dla Ciebie pocieszkę czeka w szufladzie, pozdrawiam bardzo gorąco życzę zdrówka Anka

  OdpowiedzUsuń
 6. Kochane jesteście :)
  Aniu, pocieszka w szufladzie??? Brzmi zachęcająco :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kochana mnie niestety tez to dopadło nawet nie mam siły na myślenie a co dopiero na zrobienie czego kolwiek,ale mam nadzieję że szybko przejdzie !!!Duzo słoneczka Ci życzę!:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Vilemoo, dzieki serdeczne, słoneczko to jest to, o czym marzę :)))

  OdpowiedzUsuń