Obserwatorium

wtorek, 14 lipca 2009

35. Krótkie wakacje

Krótkie, bo tylko tygodniowe. Z różnych ważnych powodów musiałam trochę wcześniej wrócić do domu, ale i tak było miło i sympatycznie. W czasie tych kilku dni odwiedziłam Muzeum przyrodniczo - leśne w Białowieży i oczywiście rezerwat żubrów. W tym muzeum byłam pierwszy raz i jestem pod wielkim wrażeniem. Niesamowite przeżycie, mnóstwo wiedzy, miła atmosfera i przystosowanie dla osób niepełnosprawnych. A na koniec cudowne widoki z wieży - polecam wszystkim!
W sprawie krzyżyków pomilczę..... Dostałam przesyłkę od Basi, a w niej dwa kawałki kanwy w ramach zabawy RR na forum Złote Rączki. Nie pokażę jednak zdjęć, bo postanowiłam, że uwiecznię je, kiedy już wyszyję swoją część.

3 komentarze:

  1. Ciesze sie ze imbryki dotarly szczesliwie,poza tym....Bialowieza jest mi baardzo bliska,tak jak i zubry.Moja mama mieszka w Bielsku Podlaskim i teraz tam jest dom moj rodzinny(przeprowadzki byly w dziecinstwie) i z wiekszosci miejsc w Polsce zmierzajac do krolestwa zubrow nie da sie ominac tej miejscowosci:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie wiem dlaczego ale mam niesustajace problemy z dodawaniem komentarzy na blogach w blogspocie;dlatego czesto probuje a rzadko sie udaje:(

    OdpowiedzUsuń
  3. Białowieża jest urocza :) A komentarze??? Nie wiem dlaczego, ale szkoda że masz trudności. Dobrze, że tym razem Ci sie udało :)

    OdpowiedzUsuń