Obserwatorium

sobota, 12 grudnia 2009

77. Co wygrałam w candy u Fagusi?

Fagusia, to moja kumpela z ulubionego forum, kumpela z drugiego forum i sąsiadka w Facebooku, tam sobie siejemy, sadzimy, hodujemy i produkujemy. Z Fagusią wyszywamy dla siebie obrazki w ramach dwóch (albo trzech) RR-ów. A teraz jeszcze u Fagusi wygrałam candy. No, może nie teraz ale nie tak dawno. Przesyłkę dostałam baaardzo szybko, nawet się zdziwiłam,bo nie przypuszczałam, że to juz TO!!!!
A co ja wygrałam??? Prześliczne rzeczy, takie, o których mogłam tylko pomarzyć. Mało tego, nie dość, że zawartość była piękna, to i samo opakowanie za prezent może posłużyć. Popatrzcie, pooglądajcie wszstki/scy. Chociaż i tak zdjęcie nie odda rzeczywistego wyglądu prezentów.
Dodam tylko, że to moja pierwsza wygrana w tego typu zabawie, w innego typu zabawach też, bo nie zdarza mi się szczęście w grach losowych :)
Następny wpis będzie o przesyłce od Basi, też ślicznej. I jeszcze o nowej pracy, świezo zaczętej, z którą muszę się baaardzo pospieszyć.

4 komentarze:

 1. Wspaniałe opakowanie a zawartość zachwycająca. Oj milo dostać taki prezent.

  OdpowiedzUsuń
 2. no ładnie ładnie :) aż miło popatrzeć :) P.S. ja też chce zostać sąsiadką ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. a to podaj namiary na siebie, albo zaraz Cie poszukam przez inne dziewczyny. Jests na Facebbok'u??
  Aeljot, nawet sobie nie wyobrażasz, jak sie cieszyłam, dziecko w Wigilię to pikuś przy mnie - Pan Pikuś!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja się Realko jeszcze odnaleźć nie mogę ;) Chyba się zarejstrowałam jako Olenka Ola :) dodała mnie do siebie Mamuśka i Brzydula

  OdpowiedzUsuń