Obserwatorium

poniedziałek, 10 sierpnia 2009

40. Nowe projekty.

Nigdy nie wiem, jak zatytułować, chyba zacznę numerki wklepywać :)
Zaczęłam nareszcie HAEda, nareszcie, bo wcześniej brakło odwagi. Niewiele wyszyłam, nie pokażę i nie napiszę co to za obraz. Dopiero kiedy już będzie coś widać zamieszczę zdjęcie. Mam nadzieje, że wyjdzie taki piękny, jak te, które oglądałam w necie. Ale to dopiero za kilka lat, bo to duży obraz jest.
No i zaczęłam coś jeszcze, taką małą seryjkę do kuchni, jako przerywnik od kolosa :) Krzyżyków na kanwie, jak na lekarstwo, więc sfocę za dni kilka.
Ale jest jeszcze coś, co mi sen z powiek spędza. Moje pole stokrotkowe (albo rumiankowe, jak kto woli), w którym zostały mi kontury. Kontury, za którymi nie przepadam. Obraz skończony wisi sobie na krośnie i nie ma nikogo, kto zechciałby mnie w konturach wyręczyć.
Niniejszym postanowienie czynię i mam nadzieję, że kilka osób je przeczyta i mi przypomni w stosownym czasie:
POSTANOWIENIE - do końca roku kontury wyszyć!!!

5 komentarzy:

 1. Bardzo jestem ciekawa jaki obraz wybrałaś! Wszak HAE ma bardzo ciekawe projekty. Będę kibicować ! Sama już 4 rok wyszywam Golden Kite i jak to w tym kabarecie "Końca nie widać" :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak często przypominać?

  http://brbaratoja.blog.onet.pl/

  OdpowiedzUsuń
 3. strasznie jestem ciekawa Twojego nowego projektu jak i kolekcji do kuchni, bo sama się nad taką zastanawiam, a o postanowieniu będziemy pamiętać i kciuki trzymać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super, że mogę na Was liczyć, a przypominać raz na dwa tygodnie :)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem pewna ,ze zapowiada sie piękne dziełko czekam z niecierpliwością kiedy zamieścisz fotkę ,a jeśli chodzi o pole rumiankowe to wierze ,ze bardzo szybko dokończysz bardzo potrafisz dążyć do celu w tym jesteś wielka.pozdrawiam Anka

  OdpowiedzUsuń