Obserwatorium

czwartek, 26 marca 2009

11. Ozdoby

Tak, jak obiecywałam (głównie Agnieszce) wrzucam zdjęcia mojej sali w przedszkolu. Dekoracje sufitowe robiłam ja, dekoracje ścienne i okienne moja zmienniczka Ania i pomoc Kasia

Ale naciekawsze jest to, że dekoracje wiosenne, w sali zielono, a za oknem? Zresztą zobaczcie :)


Piękna zima. Ale ja mam jej już dosyć. Ciepłolubna jestem i wszystko, co białe za oknem źle mnie nastraja. Jest nadzieja, że wiosna jednak nastanie. Moje dzieciaki Marzannę spaliły, wiosnę wołały, a tu nici. Mało tego, moja zmienniczka pisząc plan pracy zaplanowała na ten tydzień tematykę wiosenną. Pytam więc: Anka, coś Ty mi zrobiła? Jak ja mam tym biednym dzieciom w trzyletnich głowinach mieszać??? Takim małym trudno wytłumaczyć, że zima za oknem, śnieg, niska temperatura, to jednak pierwsze dni wiosny. Starsze dzieci potrafia juz to zrozumieć, a te małe patrzą na człowieka jak na półinteligenta, buźki otwierają i kiwają tymi głowinkami :)
A wracając do chwili obecnej, moja córuś dzisiaj zabieg miała - zrywanie paznokcia z palucha. Uffff, dobrze, że już za nami, ciężko było, teraz trzeba na ten palec uważać, do szkoły też nie bardzo może moje dziecko iść. Najgorsze zaległości. Teraz w szkole jest tak, że nie ma zmiłuj, każdą klasówkę i tak trzeba zaliczyć. Ale nic to, jakoś będzie. Dobrze, że jest internet i przyjaciele. Moja Ala ma kolegę, który przez gg notatki z lekcji jej przysyła, grunt to dobrzy ludzie wokół.
Oj, lece spać, bo jutro trzeba raniutko wstawać.
Dobrej nocy wszystkim :)
3 komentarze:

 1. Czekałam, czekałam i się doczekałam! Sama widzisz, że musiałam zobaczyć te dekoracje :) Są śliczne i naprawdę czuć u Was wiosnę mimo tego śniegu za oknem. Zresztą śnieg śniegiem ale dzisiejsze słoneczko już wcale zimowe nie było. Tę wiosnę się czuje i zobaczysz, niedługo już nie będzie trzeba dzieciom tłumaczyć, że przyszła - same zobaczą! Czego im i nam wszystkim gorąco życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sliczne dekoracje oj jak tesknie za przedszkolem miałam w jednym praktyki to najmilszy okres w moim zyciu :):)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń